Ківш Pepper Arma PR-2309-16
Фото 3 |
Pepper Arma PR-2309-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Arma PR-2309-16
Усі ціни 9 →Pepper Arma 16 см (PR-2309-16) Arma16см(PR-2309-16) | 579 грн. |
PEPPER PR-2309-16 | 1 322 грн. |
Pepper PR-2309-16 | 519 грн. |
Ківш Pepper Arma PR-2309-16 1.3 л (BP127444) | 577 грн. |
Ківш із кришкою Pepper Arma PR-2309-16 16 см 1.3 л | 1 344 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →