Каструля Pepper Black Ice PR-6001
Фото 5 |
Pepper Black Ice PR-6001 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Black Ice PR-6001
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper Black Ice Greblon C2 1,5л 16x8.5 см (110804) 110804 | 1 027 грн. |
Каструля Pepper Black Ice Greblon C2 1,5л 16x8.5 см (110804) 110804 | 1 029 грн. |
Кастрюля Pepper Black Ice PR-6001, 1.5л 110804 | 1 246 грн. |
Pepper Каструля Pepper Black Ice Greblon C2 1,5л 16x8.5 см (110804) 110804 | 1 029 грн. |
PEPPER PR-6001 | 1 572 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Black Ice PR-6001
Ціни на Pepper Black Ice PR-6001 |
---|---|---|---|---|
Pepper Black Ice PR-6001 | від 1 027 грн. | 13 пропозицій | ||
Pepper Black Ice PR-6002 | від 1 284 грн. | 20 пропозицій | ||
Pepper Black Ice PR-6003 | від 1 711 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →