Витяжка Perfelli PL 5144 W LED білий
Фото 11 |
Perfelli PL 5144 W LED білий 2022 рік |
|
Вбудована козиркова витяжка бренду Perfelli - це відносно недороге рішення, яке зустрічається у продажу в різних кольорах (білому, чорному, коричневому тощо). Виробником позиціонується як компактне рішення (ширина 46 см) для невеликих, тісних кухонь, в яких дуже важливо раціонально використовувати наявний простір. За усунення диму та неприємних запахів, що утворюються при приготуванні їжі, відповідає 100-ватний мотор.
Його продуктивність заявлена на позначці 590 м³/год, але цей показник теоретичний і не враховує довжину повітроводу. Витяжка Perfelli PL 5144 W LED передбачає три швидкісні режими роботи, від яких залежить як інтенсивність відведення повітря, так і рівень шуму (варіюється від 54 до 64 дБ). Відповідно, на повній потужності модель не найкомфортніша (в акустичному плані). Прилад комплектується парою надійних 3-шарових алюмінієвих фільтрів, які вловлюють жир і кіптяву. Також за потреби можуть бути додатково придбані та встановлені вугільні фільтри для очищення повітря та роботи в режимі рециркуляції. З інших особливостей варто виділити просте кнопкове керування та наявність світлодіодного освітлення потужністю 2 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli PL 5144 W LED білий
Усі ціни 22 →Perfelli Perfelli PL 5144 W LED | 2 849 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli PL 5144 WH LED | 2 849 грн. |
Perfelli PL 5144 WH LED | 2 849 грн. |
Вытяжка Perfelli Pl 5144 Wh Led | 2 849 грн. |
Вытяжка Perfelli pl 5144 wh led | 2 687 грн. |
Модификації Perfelli PL 5144 W LED
Ціни на Perfelli PL 5144 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 5144 W LED білий | від 2 419 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 BR LED коричневий | від 2 499 грн. | 42 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 I LED нержавіюча сталь | від 2 109 грн. | 3 пропозиції | ||
Perfelli PL 5144 IV LED слонова кістка | від 2 109 грн. | 20 пропозицій | ||
Perfelli PL 5144 BL LED чорний | від 2 402 грн. | 19 пропозицій |