Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020
Фото 5 |
Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020
Усі ціни 20 →Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 (Khaki, Left Zip) PNG 22834 | 3 744 грн. |
Спальник Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 спальник Pinguin (Khaki, Left Zip | 3 936 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 Khaki Right Zip (PNG 228441 | 3 744 грн. |
Спальник Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 Khaki R правий (1033-PNG 228441) | 3 744 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 195 2020 (Petrol, Left Zip) PNG 2283 | 3 744 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →