Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V | від 6 114 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V Porsche | від 7 327 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H | від 5 100 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat | від 12 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat BMW/Mini | від 10 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107V | від 18 152 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →