Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat 225/60 R18 100 H 225/60 R18 104 H 225/60 R18 104 H BMW/Mini 225/60 R18 104 H RunFlat 225/60 R18 104 H RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat
Усі ціни 7 →Шина Pirelli Winter SottoZero Serie III 225/60 R18 104H XL RSC * | 6 352 грн. |
Pirelli Winter SottoZero 3 (225/60R18 104H RunFlat) | 7 242 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 104H Run Flat | 7 414 грн. |
Pirelli Winter Sotto Zero 3 225/60 R18 104H XL ROF 80943 | 6 933 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 104H Run Flat | 7 268 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 104H R-F XL | 10 198 грн. |
Pirelli SottoZero Serie III 225/60 R18 104H XL FR Run Flat 2618300 | 9 720 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 100H | від 4 870 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H | від 6 963 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H BMW/Mini | від 8 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat | від 6 352 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R18 104H Run Flat BMW/Mini | від 6 100 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →