Навушники
Poly Blackwire 3320-M USB-A
Відео 2Фото 6 |
Poly Blackwire 3320-M USB-A 2022 рікBlackwire |
|
Гарнітура призначена для офісу, шумозаглушення мікрофона, легка вага. Режим розмови та мультимедійний режим.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire 3320-M USB-A
Усі ціни 25 →Навушники On-ear Poly Blackwire 3320-M USB-A USB-C(8X220AA) Black | 2 799 грн. |
Гарнітура Plantronics Blackwire С3320 (BW3320 USB-A) (214012-01) | 2 609 грн. |
Навушники Plantronics Blackwire 3320 BW3320-M USB-A (214012-01) 214012-01 | 2 623 грн. |
Гарнитура компьютерная стерео On-ear Poly Blackwire 3320-M, USB-A, USB-C, | 2 685 грн. |
Plantronics BLACKWIRE 3320 Гарнітура 214012-01 | 3 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →