Навушники
Poly Blackwire C3220 USB-A
Відео 4Фото 9 |
Poly Blackwire C3220 USB-A 2022 рікBlackwire |
|
Гарнітура призначена для офісу. Легка вага, пульт керування на дроті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire C3220 USB-A
Усі ціни 19 →Гарнітура Plantronics Blackwire С3220 USB-A (209745-201) | 2 269 грн. |
Навушники Plantronics Blackwire C3220 USB-A (209745-201) 209745-201 | 2 274 грн. |
Навушники Poly BlackWire C3220 USB-A Bulk Stereo (77R32A6) | 2 599 грн. |
Гарнитура Poly BlackWire C3220 USB-A Bulk Stereo 77R32A6 | 2 139 грн. |
Навушники Poly BlackWire C3220 USB-A Bulk Stereo (77R32A6) 77R32A6 | 2 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →