ДБЖ Powercom Spider SPD-1000U 1000 ВА (SPD-1K00-6G0-244U)
Powercom Spider SPD-1000U 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom Spider SPD-1000U 1000 ВА
Усі ціни 19 →Powercom Powercom SPD-1000U 1000VA/550W line-interactive USB 4+4 Schuko | 6 300 грн. |
Powercom SPD-1000U | 6 300 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom SPD-1000U | 6 300 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom SPD-1000U | 6 300 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Powercom Spider SPD-1000U
Ціни на Powercom Spider SPD-1000U |
---|---|---|---|---|
Powercom Spider SPD-650U 650 ВА | від 4 462 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom Spider SPD-850U 850 ВА | від 5 109 грн. | 20 пропозицій | ||
Powercom Spider SPD-1000U 1000 ВА | від 5 900 грн. | 19 пропозицій |