Умивальник Q-tap Albatross A QT01115100AW 1010 мм
Фото 7 |
Q-tap Albatross A QT01115100AW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross A QT01115100AW 1010 мм
Усі ціни 22 →Раковина Qtap Albatross A врізна прямокутна з донним клапаном 1000х500х230 | 5 896 грн. |
Умивальник врізний Q-TAP Albatross A на стільницю 1010x500x230мм прямокутн | 5 896 грн. |
Раковина з донним клапаном Qtap Albatross A 101 см (QT01115100AW) QT011151 | 5 896 грн. |
Раковина накладна QTap Albatross A White з донним клапаном (QT01115100AW) | 5 896 грн. |
Qtap Раковина Qtap Albatross A 1000х500х230 White з донним клапаном QT0111 | 5 896 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Q-tap Albatross A QT01115100AW
Ціни на Q-tap Albatross A QT01115100AW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross A QT01115080AW 810 мм | від 4 743 грн. | 6 пропозицій | ||
Q-tap Albatross A QT01115090AW 910 мм | від 5 420 грн. | 34 пропозиції | ||
Q-tap Albatross A QT01115100AW 1010 мм | від 5 759 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →