Кухонна мийка Q-tap CS 7648 QT7648GRE471 755x485
Фото 25 |
Q-tap CS 7648 QT7648GRE471 |
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap CS 7648 QT7648GRE471 755x485
Усі ціни 12 →Кухонна мийка з додатковою чашею Qtap CS 7648 Black (QT7648BLA404) QT7648B | 7 411 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7648 BLA (QT7648BLA404) | 5 928 грн. |
Кухонна мийка з додатковою чашею Qtap CS 7648 Beton (QT7648BET502) QT7648B | 7 411 грн. |
Кухонна мийка з додатковою чашею Qtap CS 7648 White (QT7648WHI650) QT7648W | 7 411 грн. |
Кухонна мийка з додатковою чашею Qtap CS 7648 Beige (QT7648BEI551) QT7648B | 7 411 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →