Кухонна мийка Q-tap 50x47 0.8 470x500
Фото 11 |
Q-tap 50x47 0.8 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap 50x47 0.8 470x500
Кухонна мийка Q-Tap 5047 Satin QT5047SAT08 | 1 313 грн. |
Кухонна мийка Q-Tap 5047 Satin 0,8 мм (QT5047SAT08) QT5047SAT08 | 1 708 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 5047 0,8 мм Micro Decor (QT5047MICDEC08) - QT5047M | 2 023 грн. |
Кухонна мийка Q-Tap 5047 Satin QT5047SAT08 | 1 586 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 5047 Satin 0,8 мм (QT5047SAT08) | 1 312 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →