Кухонна мийка Q-tap CS 6450 QT6450GRE471 630x495
Фото 25 |
Q-tap CS 6450 QT6450GRE471 |
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap CS 6450 QT6450GRE471 630x495
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6450 Beton (QT6450BET502) - QT6450BET502 | 4 672 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6450 White (QT6450WHI650) - QT6450WHI650 | 4 672 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6450 Beige (QT6450BEI551) - QT6450BEI551 | 4 672 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6450 Grey (QT6450GRE471) - QT6450GRE471 | 4 672 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6450 Coffee (QT6450COF551) - QT6450COF551 | 4 672 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →