Кухонна мийка Q-tap CS 6151 QT6151GRE471 610x500
Фото 26 |
Q-tap CS 6151 QT6151GRE471 |
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap CS 6151 QT6151GRE471 610x500
Усі ціни 12 →Кухонна мийка Qtap CS 6151 Black (QT6151BLA404) QT6151BLA404 | 4 574 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 6151 BLA (QT6151BLA404) | 3 659 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 6151 Beton (QT6151BET502) QT6151BET502 | 4 574 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 6151 White (QT6151WHI650) QT6151WHI650 | 4 574 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 6151 Beige (QT6151BEI551) QT6151BEI551 | 4 574 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →