Кухонна мийка Q-tap MS 7849 QTMS7849GRE 770x485
Q-tap MS 7849 QTMS7849GRE |
Колір | | Тип монтажу | врізна накладна | Матеріал корпуса | штучний камінь | Товщина матеріалу | 10 мм | Форма | прямокутна | Розташування чаші | реверсивна | Сушіння посуду (крило) | | Перелив | | Отвір під змішувач | | Діаметр отвору під змішувач | 35 мм | Комплектація | сифон | Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм | Розміри робочої поверхні | 770x485 мм | Розміри врізного отвору (накладна) | 750x465 мм | Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 380x405x200 мм | Вага | 12.4 кг | Країна походження бренду | Китай | Гарантія виробника | 10 років | Дата додавання на E-Katalog | грудень 2021 | Маркування виробника | QTMS7849ASP
QTMS7849GRE
QTMS7849GRF Ще ↓QTMS7849OBS
SD00048441
SD00048442
SD00048443
SD00048444
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Купити Q-tap MS 7849 QTMS7849GRE 770x485
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap MS 7849 Obsidian (QTMS7849OBS) - QTMS7849OBSКухонна мийка Qtap MS 7849 Obsidian (QTMS7849OBS) - QTMS7849OBS. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 167 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap MS 7849 Gray (QTMS7849GRE) - QTMS7849GREКухонна мийка Qtap MS 7849 Gray (QTMS7849GRE) - QTMS7849GRE. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 167 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap MS 7849 Graphite (QTMS7849GRF) - QTMS7849GRFКухонна мийка Qtap MS 7849 Graphite (QTMS7849GRF) - QTMS7849GRF. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 167 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap MS 7849 Asphalt (QTMS7849ASP) - QTMS7849ASPКухонна мийка Qtap MS 7849 Asphalt (QTMS7849ASP) - QTMS7849ASP. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 167 грн. | | |
Динаміка цін на Q-tap MS 7849 QTMS7849GRE 770x485