Кухонна мийка Q-tap CS 7751 QTCS7751GRE 760x500
Фото 17 |
Q-tap CS 7751 QTCS7751GRE |
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap CS 7751 QTCS7751GRE 760x500
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7751 Grey (QTCS7751GRE) - QTCS7751GRE | 6 102 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7751 Black (QTCS7751BLA) - QTCS7751BLA | 6 102 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7751 Beton (QTCS7751BET) - QTCS7751BET | 6 102 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7751 White (QTCS7751WHI) - QTCS7751WHI | 6 102 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →