Кухонна мийка Lidz 780x495/200 LIDZBLA0378049520045301 775x495
Фото 8 |
Lidz 780x495/200 LIDZBLA0378049520045301 |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 780x495/200 LIDZBLA0378049520045301 775x495
Усі ціни 9 →Lidz Lidz 780x495/200 BLA-03 (LIDZBLA03780495200) + Lidz Aria 015F (k35) B | 6 822 грн. |
Набір Кухонна мийка Lidz 780х495х200 та змішувач Lidz Aria чорний (LIDZBLA | 6 822 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLA-03) + Lidz Aria 45301 SD00051425 | 6 822 грн. |
Набор: Кухонная мойка с дополнительной чашей Lidz 780x495/200 BLA-03 (LIDZ | 6 822 грн. |
Набір: Кухонна мийка з додатковою чашею Lidz 780x495/200 BLA-03 (LIDZBLA03 | 6 736 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →