Кухонна мийка Q-tap CS 7451 QT7451GRE471 740x510
Фото 26 |
Q-tap CS 7451 QT7451GRE471 |
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap CS 7451 QT7451GRE471 740x510
Усі ціни 10 →Кухонна мийка Qtap CS 7451 Black (QT7451BLA404) QT7451BLA404 | 6 571 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap CS 7451 BLA (QT7451BLA404) | 5 382 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 7451 Beton (QT7451BET502) QT7451BET502 | 6 571 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 7451 White (QT7451WHI650) QT7451WHI650 | 6 571 грн. |
Кухонна мийка Qtap CS 7451 Beige (QT7451BEI551) QT7451BEI551 | 6 571 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →