Кухонна мийка Q-tap D490 0.8 490х490
Фото 12 |
Q-tap D490 0.8 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap D490 0.8 490х490
Кухонне миття Q-Tap D490 Micro Decor 0,8 мм (QTD490MICDEC08) QTD490MICDEC0 | 1 333 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap D490 Satin 0,8 мм (QTD490SAT08) | 1 208 грн. |
Кухонне миття Qtap D490 Satin 0,8 мм (QTD490SAT08) | 1 208 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap D490 Micro Decor 0,8 мм (QTD490MICDEC08) | 1 365 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →