Смартфон Samsung Galaxy A03s 64 ГБ / 4 ГБ (SM-A037FZBGSER)
Відео 38Фото 17 |
Молодшенький смартфон з сімейства Galaxy A, адресований невибагливою користувальницької аудиторії. Чільне ядро моделі « "високий" екран з розмірами по діагоналі 6.5 дюймів і класичним дозволом HD+ (1600Х720 пікселів). У ньому видніється невелике "декольте" під оптику 5 МП Селфі-камери. В цілому ж Samsung Galaxy A03s 64GB фотографує і знімає відео на потрійну основну камеру 13 + 2 + 2 МП.
Всередині смартфона встановлений мобільний процесор MediaTek Helio P35, випущений в кінці 2018 року. Пам'яті у моделі є 4/64 ГБ, притому для карток microSD в конструкції гаджета передбачається окремий слот, а не гібридний. Смартфон розпізнає зовнішні накопичувачі об'ємом аж до 1 ТБ. Живиться пристрій від ємної акумуляторної батареї на 5000 мАгод з помірно швидкою зарядкою 15 Вт через контакти симетричного роз'єму USB-C. Є в моделі і бічний сканер Відбитка Пальця. А ось чого не водиться, так це NFC-чипа — його необхідно шукати на борту більш маститих екземплярів серії Samsung Galaxy A.
Купити Samsung Galaxy A03s 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 12 →Смартфон Samsung Galaxy A03s 4/64GB Black (SM-A037FZKG) Galaxy A03s 4/64GB | 4 406 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A03s 4/64Gb Black (SM-A037FZKGSEK) SM-A037FZKGSEK | 4 366 грн. |
Samsung Galaxy A03s 2021 Duos 4/64Gb Black (SM-A037FZKGSEK) Госком | 4 711 грн. |
Samsung Galaxy A03s 4/64GB Blue (SM-A037FZBG) SM-A037FZBG | 4 692 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A03s (A037) 4/64GB Dual SIM Black (SM-A037FZKGSEK) | 4 348 грн. |
Модификації Samsung Galaxy A03s
Ціни на Samsung Galaxy A03s |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A03s 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 131 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A03s 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 348 грн. | 12 пропозицій |