Литий диск Replica FE115 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
від 7 590 до 8 195 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації Replica FE115 2
Характеристики
Replica FE115 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FE115 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Replica MERCEDES FE115 8,5x20/5x112 D66,6 ET29 BML | 7 590 грн. |
Replica FE115 (R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) BML | 8 195 грн. |
Диск Replica FE115 BML R20 W8,5 PCD5x112 ET29 DIA66,6 | 7 843 грн. |
Закрити
Схожі