ДБЖ RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА
RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА
Усі ціни 37 →ИБП Ritar RTP500L-UX-IEC (300W) Proxima-L, LED, AVR, 3st, USB | 2 070 грн. |
Ritar Ritar RTP500L-UX-IEC Proxima-L 300W, Lin.int., AVR, 4xIEC-320 C14, п | 2 070 грн. |
Джерело безперебійного живлення RTP500L-UX-IEC Proxima-L 300W (RTP500L-UX- | 2 070 грн. |
Ritar RTP500L-UX-IEC | 2 134 грн. |
Ritar RTP500L-UX-IEC | 2 134 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L
Ціни на RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА | від 1 651 грн. | 38 пропозицій | ||
RITAR RTP600L-UX-IEC Proxima-L 600 ВА | від 1 776 грн. | 40 пропозицій | ||
RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА | від 1 866 грн. | 19 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА | від 2 439 грн. | 26 пропозицій |