ДБЖ RITAR RTSW-500D12 500 ВА
Відео 1Фото 6 |
RITAR RTSW-500D12 500 ВА 500 ВА600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTSW-500D12 500 ВА
Усі ціни 6 →Источник бесперебойного питания RITAR RTSW-500 LCD | 3 690 грн. |
ИБП с правильной синусоидой Ritar RTSW-500 LCD (300Вт) | 5 320 грн. |
ИБП RITAR RTSW-500 LCD Q4 (11753) | 4 100 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSW-500 LCD (300Вт) 12В | 5 714 грн. |
Джерело безперебійного живлення RITAR RTSW-500 LСD | 3 600 грн. |
Джерело безперебійного живлення ДБЖ Ritar RTSW-500 LCD 300 Вт (RTSW-500 LC | 9 424 грн. |
Живемо в приватному секторі приміського селища та лінії електроживлення у нас суцільно повітря. Воно б нічого, але через це є дві серйозні проблеми. Лінії старі, на сучасні потреби не розраховані і тому напруга часто просідає до 170 вольт і навіть нижче. Друга проблем трапляється в погану погоду, при сильному вітрі і не дай бог зледеніння. Обриви трапляються і трапляються нерідко. У грудні минулого року через пошкодження ЛЕП до селища взагалі мало не 12 годин електрики було. А немає електрики – немає опалення. Можна, звичайно, було купити бензиновий генератор, але у них кажуть синусоїда погана і буває, що від цього котли страждають. А електроніка біля сучасного казана коштує дорого, дуже дорого. Коротше, купив такий безперебійник та тяговий акумулятор на 35 ампер-годин. Народ у мережі пише, що можна і звичайні автомобільні використовувати і це в рази дешевше. Не сперечаюся, щи можна і лаптем сьорбати))) Думаю що тягова гелева батарея зрештою проживе в рази довше ніж дешева стартерна. Котел багато електроенергії не споживає, потужність у нього 100 Вт у піку. Тому якщо більше нічого на безперебійник не вішати, то казану батареї вистачає на три-чотири години роботи. Але цей час можна серйозно збільшити, якщо включати котел на годину з наступною годинною або навіть двогодинною перервою. Так і тепло в будинку залишається і можна протягнути до 12 годин. У будь-якому випадку, тепер залишитися без електрики не страшно в лютий мороз. А ще цей пріор відмінно стабілізує вихідну напругу при повному бардаку на вході. Клацає релюхами при стабілізації і, маю сказати, голосно клацає. А під час роботи від батарей починає гудіти вентилятором. Тож ставити його бажано не в житлове приміщення, бо дістане своїми звуками. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації RITAR RTSW-500D12
Ціни на RITAR RTSW-500D12 |
---|---|---|---|---|
RITAR RTSW-500D12 500 ВА | від 3 600 грн. | 6 пропозицій | ||
RITAR RTSW-600D12 600 ВА | від 3 060 грн. | 44 пропозиції |