ДБЖ RITAR E-RTM1200 ELF-D 1200 ВА (9827)
RITAR E-RTM1200 ELF-D 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM1200 ELF-D 1200 ВА
Усі ціни 28 →ИБП Ritar E-RTM1200 (720W) | 5 040 грн. |
ИБП RITAR E-RTM1200 ELF-D (9827) | 4 800 грн. |
Ritar Ritar E-RTM1200 720W ELF-D (E-RTM1200D) | 4 073 грн. |
Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-D (E-RTM1200D) | 3 854 грн. |
Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-D (E-RTM1200D) | 3 817 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM1200 ELF-D
Ціни на RITAR E-RTM1200 ELF-D |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM1000 ELF-D 1000 ВА | від 3 559 грн. | 27 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1200 ELF-D 1200 ВА | від 3 557 грн. | 28 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1500 ELF-D 1500 ВА | від 4 288 грн. | 28 пропозицій |