Умивальник Roca Gap 327478 400 мм
Фото 12 |
Roca Gap 327478 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap 327478 400 мм
Раковина Roca Gap 40 см A327478000 | 3 046 грн. |
Маленька (міні) раковина Roca The Gap 40 x 32 см A327478000 327478000 | 3 046 грн. |
Умивальник (раковина) Roca Gap A327478000 | 3 046 грн. |
Маленька (міні) раковина Roca The Gap 40 x 32 см A327478000 | 3 046 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Roca Gap 327478:
- Додатково комплектується напівп'єдестал
Модификації Roca Gap 327478
Ціни на Roca Gap 327478 |
---|---|---|---|---|
Roca Gap 327479 350 мм | від 2 796 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Gap 327478 400 мм | від 3 046 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Gap 327477 450 мм | від 3 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Gap 327476 500 мм | від 2 057 грн. | 13 пропозицій | ||
Roca Gap 327475 550 мм | від 3 516 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Gap 327474 600 мм | від 4 620 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Gap 327473 650 мм | від 2 835 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →