Унітаз Roca The Gap A347477000
Фото 3 |
Roca The Gap A347477000 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A347477000
Унітаз приставних Roca GAP A347477000 c кришкою мікроліфт A80148200U A3474 | 11 197 грн. |
Підлоговий унітаз Roca Gap (A347477000) | 6 906 грн. |
Унітаз підлоговий Roca GAP A347477000 | 7 151 грн. |
Унитаз приставной Roca GAP A347477000 (без крышки) | 5 531 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →