від 5 383 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: нижнє, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 4 056 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 7 472 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 3 475 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 6 271 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: вертикальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 2 499 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 450 мм
від 10 415 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 3 234 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 500 мм
від 4 611 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 5 670 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 9 750 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 8 382 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 8 827 грн.унітаз-компакт, злив: вертикальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфаянс
від 5 712 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс