Вудилище Salmo Team Salmo Tioga TSTI7-652F
Salmo Team Salmo Tioga TSTI7-652F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Team Salmo Tioga TSTI7-652F
Усі ціни 6 →Вудлище спінінгове Salmo Tioga 1.98 м 7-30 г (TSTI7-652F) | 2 654 грн. |
Спінінг Team Salmo TIOGA 23 6.50 (TSTI7-652F) | 2 654 грн. |
Вудилище Team Salmo Tioga 652F 1.98m 7-23g (TSTI7-652F) | 2 654 грн. |
Спінінг Team Salmo TIOGA 7-23/1.98(6.5") (TSTI7-652F) | 3 539 грн. |
Спінінг Team Salmo Tioga 1.98 м 7-23 р (TSTI7-652F) | 2 654 грн. |
Вудилище Team Salmo Tioga 6.5 / MH (TSTI7-652F) | 3 539 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →