Вудилище Salmo Blaster Carp 3131-330 (3131-330)
Salmo Blaster Carp 3131-330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Carp 3131-330
Усі ціни 9 →Вудлище коропове Salmo Blaster Carp 3.3 м 2.75 (3131-330) | 882 грн. |
Вудлище коропове Salmo Blaster CARP 2.75lb 3.30 (3131-330) | 882 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Carp 2.75lbs 3.3m 2sec (3131-330) | 882 грн. |
Карпове вудлище Salmo Blaster CARP 2.75lb/3.30 (3131-330) | 1 176 грн. |
Вудилище коропове Salmo Blaster CARP 2.75lb / 3.30 м (3131-330) | 1 176 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →