Вудилище Salmo Blaster Power Boat 2121-210 (2121-210)
Salmo Blaster Power Boat 2121-210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Power Boat 2121-210
Усі ціни 8 →Вудлище тролінгове Salmo Blaster POWER BOAT 2.10 (2121-210) | 609 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Power Boat 2.1m 200-500g (2121-210) | 609 грн. |
Спінінг троллинговый Salmo Blaster Power Boat 2.10 м 200-500г (2121-210) | 812 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster Power Boat / 210 (2121-210) | 812 грн. |
Вудилище човнове силове Salmo BLASTER POWER BOAT 200-500/210 (103391) 2121 | 609 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →