Вудилище Salmo Team Salmo Ballist TSBA3-591F
Salmo Team Salmo Ballist TSBA3-591F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Team Salmo Ballist TSBA3-591F
Усі ціни 6 →Вудлище кастингове Salmo Ballist 1.8 м 7-30 г (TSBA3-591F) | 2 015 грн. |
Вудлище Salmo Team Salmo Ballist Cast 7-28g/1.80 m (TSBA3-591F) | 2 015 грн. |
Вудилище Team Salmo Ballist 591F 1.8m 7-28g (TSBA3-591F) | 2 015 грн. |
Вудилище кастингу Team Salmo Ballist 7-28g/1.80 (5'9") (TSBA3-591F) | 2 687 грн. |
Вудлище Team Salmo Ballist 1.8 м 7-28 р (TSBA3-591F) | 2 015 грн. |
Вудилище Team Salmo Ballist TSBA3 5.9 / MH (TSBA3-591F) | 2 687 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →