Вудилище Salmo Blaster Tele Boat 2211-240 (2211-240)
Salmo Blaster Tele Boat 2211-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Tele Boat 2211-240
Усі ціни 8 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Tele Boat 2.4 м 150 г (2211-240) | 483 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Tele Boat 2.4m 150g (2211-240) | 483 грн. |
Тролінгове вудилище Salmo Blaster TELE BOAT 2.40 150г (2211-240) | 644 грн. |
Вудилище троллінговая Salmo Blaster TELE BOAT 150 г / 2.40 м (2211-240) | 644 грн. |
Вудилище човнове силове Salmo Blaster TELE BOAT 150/2.40 (106025) 2211-240 | 483 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →