Вудилище Salmo Blaster Tele Boat 2211-270 (2211-270)
Salmo Blaster Tele Boat 2211-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Tele Boat 2211-270
Усі ціни 8 →Вудлище тролінгове Salmo Blaster TELE BOAT 2.70 (2211-270) | 525 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Tele Boat 2.70m 150g (2211-270) | 525 грн. |
Тролінгове вудилище Salmo Blaster Tele Boat 2.70м 150г (2211-270) | 700 грн. |
Вудилище троллінговая Salmo Blaster TELE BOAT 150 г / 2.70 м (2211-270) | 700 грн. |
Вудилище човнове силове Salmo Blaster TELE BOAT 150/2.70 (103394) 2211-270 | 525 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →