Вудилище Salmo Blaster Pole 300 3123-300
Salmo Blaster Pole 300 3123-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Pole 300 3123-300
Вудлище махове (комплект) Salmo Blaster Pole Set 3.00 поплавочне без кілец | 273 грн. |
Вудилище з оснащенням Salmo Blaster Pole 3m 5-20g (3123-300SET) | 273 грн. |
Вудка-комплект Salmo Blaster POLE SET 3.0m (3123-300SET) | 364 грн. |
Вудка-комплект Salmo Blaster Pole Set 300 (3123-300SET) | 364 грн. |
Вудка-комплект Salmo Blaster POLE SET 3.0m (3123-300SET) | 273 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →