Вудилище Salmo Fin 422-01
Salmo Fin 422-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Fin 422-01
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Salmo Fin 28 см Рукоятка Eva (422-01) | 134 грн. |
Зимова вудка з котушкою Salmo FIN 28см / 01,422-01 | 134 грн. |
Удочка зимняя с катушкой Salmo Fin 28cm (422-01) | 134 грн. |
Зимовий вудлище Salmo Fin 28 см (422-01) | 134 грн. |
Вудка Salmo Fin 28см (422-01) | 134 грн. |
Зимова вудка з котушкою Salmo FIN 28 см (422-01) | 134 грн. |
Вудочка зимова Salmo Fin 28 cm (422-01) | 120 грн. |
Додаткові функції і можливості вудилища Salmo Fin 422-01:
- З вбудованою котушкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →