Вудилище Salmo Blaster Carp 3131-360 (3131-360)
Salmo Blaster Carp 3131-360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Carp 3131-360
Усі ціни 8 →Вудлище коропове Salmo Blaster Carp 3.6 м 2.75 lb (3131-360) | 924 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Carp 2.75lbs 3.6m 2sec (3131-360) | 924 грн. |
Карпове вудлище Salmo Blaster CARP 2.75lb/3.60 (3131-360) | 1 232 грн. |
Вудилище коропове Salmo Blaster CARP 2.75lb / 3.60 м (3131-360) | 1 232 грн. |
Вудилище карпове Salmo Blaster CARP 2.75lb/3.60 (103396) 3131-360 | 924 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →