Смартфон Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 43Фото 27 |
Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Exynos 1280
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K, стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:197 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 20 →Смартфон Samsung Galaxy A25 5G 8/128GB Blue Black A256Дисплей: 6.5" Super AMOLED (1080 x 2340) / 412 ppi / Процесор: Samsung Exynos 1280 / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам... ще'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Тройная 50 Мп (f/1.8) + 5 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Фронтальная 13 Мп (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 197 г / Операційна система: Android 14 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A25 5G 8/128GB Blue Black A256Дисплей: 6.5" Super AMOLED (1080 x 2340) / 412 ppi / Процессор: Samsung Exynos 1280 / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная п... щеамять: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Тройная 50 Мп (f/1.8) + 5 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Фронтальная 13 Мп (f/2.0) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вес: 197 г / Операционная система: Android 14 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2023 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 9 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A25 8/128GB Black (SM-A256B) | 10 199 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A25 5G SM-A256B 8/128GB Black | 10 368 грн. |
Samsung Galaxy A25 5G 8/128GB Black SM-A256E | 9 490 грн. |
ще 15 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 17 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 14 459 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 14 998 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 11 833 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 11 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 850 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 9 479 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 11 660 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 13 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 900 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 999 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 770 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 799 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 9 854 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
Відеоогляди
Baru! Samsung Galaxy A25 5G Yang Pasti-Pasti Upgrade | Samsung Indonesia
16 січня2 856 переглядів
5 Reasons I LOVE the Samsung Galaxy A25!
12 січня13 011 переглядів
சாம்சங்ல 2024 வர போற செம மொபைல் | Samsung Galaxy A25 5G Review #shorts #shortsfeed #short
19 грудня 2023487 переглядів
Best Budget Smartphone From Samsung | Samsung Galaxy A25 #shorts #samsung #techplusgadgets
9 січня7 310 переглядів
Chi Tiết Galaxy A25 5G: Món "Hời" của Samsung, GIÁ RẺ nhưng VƯỢT TRỘI !!! | Thế Giới Di Động
30 грудня 20235 952 перегляда
BECOMING CLOSE RANGE BEAST| AIM ASSIST OFF| BGMI MONTAGE |Samsung Galaxy A25,A7,A9,J2,J4,J5,J6,J7,J8
11 лютого 202241 перегляд
Cheapest 5G Phone by Samsung Galaxy A25 5G Unboxing and Review #samsung #unboxing #manojsaru #shorts
28 грудня 20235 934 перегляда
CONHEÇA OS GALAXY A25 E A15: os celulares intermediários da Samsung para 2024!
16 грудня 20234 386 переглядів
اخيرا سعر و مواصفات هاتف Samsung Galaxy A25 5G !! ملك الفئة الاقتصادية 2024
9 січня11 212 переглядів
Déballage Samsung Galaxy A25 (5G)
12 січня8 247 переглядів
سامسونغ تقصف بقوة قبل بداية 2024 بهاتف Galaxy A25 وثلاث مزايا جديدة قوية في الهاتف بسعر منااافس جدا
14 грудня 202311 957 переглядів
এর নাম বাজেট ফোন? A15 & Samsung Galaxy A25 5g
14 січня270 357 переглядів
سامسونج اتجننت واقوى معالج فى 2023 رسميا | Samsung Galaxy A25
11 грудня 20239 364 перегляда
مقارنة بين مواصفات موبايل Samsung Galaxy A24 VS Samsung galaxy A25 5G
1 січня6 242 перегляда
اكيد مش هتصدق سامسونج طورت الموبايل دا قد اية | Samsung Galaxy A25 5G
15 грудня 20238 546 переглядів
اخبار و تسريبات مواصفات موبايل سامسونج جلاكسي a25 موبايل Samsung Galaxy a25
13 вересня 20232 594 перегляда
Baru! Samsung Galaxy A25 5G Yang Pasti-Pasti Upgrade | Samsung Indonesia
16 січня2 800 переглядів
وصل ملك الفئة المتوسطة Samsung Galaxy A25 5G موبايل سامسونج جلاكسي A25 5g
21 грудня 202310 681 перегляд
موبايل من العيار التقيل من سامسونج وبسعر اقتصادي | Samsung Galaxy A25
12 листопада 202310 997 переглядів
แกะกล่อง+พรีวิว เครื่องขายจริง SAMSUNG Galaxy A25 5G
27 грудня 202328 747 переглядів
هيدمر الفئة المتوسطة | Samsung Galaxy A25 5G
29 грудня 202325 499 переглядів
هو احنا لحقنا ياجدعان شوف واحكم بقا سامسونج a25 الجديد | Samsung Galaxy A25
5 липня 202311 166 переглядів
9 Kelebihan Dan Kekurangan Samsung Galaxy A25 5G Tonton! Dulu Sebelum Beli
12 січня8 161 перегляд
3,9 JUTAAN! Unboxing Samsung Galaxy A25 5G Indonesia!
10 січня49 550 переглядів
3.999!! BANYAK FITUR BARU ?! REVIEW SAMSUNG GALAXY A25 5G!!!
11 січня219 переглядів
แกะกล่อง+พรีวิว Samsung Galaxy A25 5G ราคา 10,999 บาท
2 січня33 109 переглядів
هاتف قوى من العيار التقيل من سامسونج وبسعر رخيص Samsung Galaxy A25
22 листопада 20234 804 перегляда
萬元高CP手機開箱!三星Galaxy A25 5G 120Hz更新率、5000mAh大電量、5000萬畫素!
12 січня46 112 переглядів
جالكسي اي 25 التصميم والمواصفات في تسريبات أوليةGALAXY A25 2023
29 червня 20232 405 переглядів
เปรียบเทียบ SAMSUNG Galaxy A235G กับ Galaxy A25
29 грудня 20231 681 перегляд
1 Menit 5 Alasan Naksir #Samsung Galaxy A25 5G #rekomendasi #hape #samsunggalaxy #handson #review
10 січня5 501 перегляд
Cập Nhật Giá Điện Thoại Samsung Galaxy A15 và A25 tại Thế Giới Di Động#quyengbox
13 грудня 20235 170 переглядів
AKHIRNYA 5G JUGA!! GALAXY A25 UPGRADE NYA GAK MAIN // Review Galaxy A25 5G
4 січня22 336 переглядів
Cobain Kamera Galaxy A25 5G
14 січня3 815 переглядів
BOCOR ‼️ SAMSUNG GALAXY A25 5G BAWA CHIPSET LEBIH GESIT TAPI...
13 листопада 20234 986 переглядів
BARU ‼️ SAMSUNG GALAXY A25 5G LAYAK DI BELI ATAU MENDING SKIP AJA?
28 грудня 202322 523 перегляда
Chiến game PUBG Mobile trên Samsung Galaxy A25 5G | Bi Nguyễn
30 грудня 2023328 переглядів
3 Fitur Keren di Galaxy A25 5G, Apa Saja? #handphonebaru #androidphone #android #samsung #galaxya25
14 січня165 переглядів
أقوي مقارنة هواتف Samsung Galaxy A25 Vs Samsung Galaxy A15 Vs Samsung Galaxy F34
13 грудня 20231 346 переглядів
AKHIRNYA SAMSUNG GALAXY A25 5G RESMI INDONESIA!! - Spesifikasi Dan Harga
6 січня6 146 переглядів
เล่าหลังลอง Samsung Galaxy A25 5G รุ่นกลางที่ได้ของเล่นครบ แต่ราคาเพิ่มด้วยนะ | IT Review
12 січня4 878 переглядів
automatic call recording Samsung Galaxy A25 5G call recording setting, Samsung 5G call recording
8 січня358 переглядів
अनोखा है ये SAMSUNG का PHONE Galaxy A25 #shorts Tech Master Shorts | SoniGGyt | New Tech Gadgets
11 січня2 758 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A25
Ціни на Samsung Galaxy A25 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 6 ГБ | від 8 799 грн. | 170 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 8 ГБ | від 9 490 грн. | 20 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A25 256 ГБ / 8 ГБ | від 9 999 грн. | 160 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 8 540 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 208 г, без ЗП
від 8 650 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 8 800 грн.
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 7 699 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 8 140 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 8 599 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 198 г
від 7 735 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 7 938 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 209 г
від 7 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 8 299 грн.
5G, 6.5 ", 270 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 720, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г