Смартфон Samsung Galaxy A32 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 86Фото 27 |
Samsung Galaxy A32 128 ГБ / 6 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G80
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:184 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A32 128 ГБ / 6 ГБ
Смартфон Samsung Galaxy A32 6 / 128GB Dual Black A325FДисплей: 6.4 "Super AMOLED (1080x2400 точок) / 411 ppi / 16.7 млн. Квітів / сенсорний, ємнісний / Процесор: Mediatek Helio G8... ще0 Octa-core (2x2.0 ГГц Cortex-A75 і 6x1.8 ГГц Cortex-A55) + Mali-G52 MC2 / Оперативна пам'ять: 6 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: Четверная 64 Мп f / 1.8 + 8 Мп f / 2.2 + 5 Мп f / 2.4 + 5 Мп f / 2.4 / LED спалах / автофокус / фронтальна 20 Мп f / 2.2 / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 8 181 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A32 6/128GB Dual Black A325FДисплей: 6.4" Super AMOLED (1080x2400 точек) / 411 ppi / 16.7 млн. цветов / сенсорный, емкостной / Процессор: Mediatek Helio... щеG80 Octa-core (2x2.0 ГГц Cortex-A75 и 6x1.8 ГГц Cortex-A55) + Mali-G52 MC2 / Оперативная память: 6 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Четверная 64 Мп f/1.8 + 8 Мп f/2.2 + 5 Мп f/2.4 + 5 Мп f/2.4 / LED вспышка / автофокус / фронтальная 20 Мп f/2.2 / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 8 032 грн. |
Samsung Galaxy A32 2021 Duos 6/128GB Black (SM-A325F)Дисплей: 6.4" / Super Amoled (2400x1080 точек) / Процессор: MediaTek Helio G80 + Mali-G52 MC2 / Оперативная память: 6 Гб / Вс... щетроенная память: 128 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 64+8+5+5Мп + фронт 20Мп / Батарея: 5000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 8 299 грн. |
Samsung Galaxy A32 SM-A325F 6/128GB Awesome Blue 104540 | 7 788 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A32 SM-A325F 6/128GB Awesome Black | 7 737 грн. |
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 17 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 14 399 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 14 998 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 11 833 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 11 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 850 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 9 479 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 11 660 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 13 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 900 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 864 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 770 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 699 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 9 854 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
9 7 6 8 |
страх страшний, [censored] [censored], не купуйте цю [censored], ваші нерви цього не коштують. німа кількість ОЗУ, камера, екран, акумулятор, все. Слава: користуюся Samsung Galaxy A32 64GB більше року |
Телефон класний користуюсь вже 1 рік щото раджу брати Тягне всі ігри які я граю в PabG, Minecraft в 90фпс камера чудова Нема нормальної стабілізації кармери царапини за типом вм'ятин хоча є щохол Sashko096: користуюся Samsung Galaxy A32 128GB/4GB більше року |
Повзався 1 рік і почав глучити тупить іноді батарей норм камера норм екран 90гр але схожий 60гр Батарей 5000 Як всі самсунги 1 рік повзувався і все тупить глючить пабг ялинки відкриває Relex: користуюся Samsung Galaxy A32 64GB більше року |
Показано 3 з 30 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
31 січня 2022, 13:23
В Индонезии тоже собирают телефоны самсунг? #
Здравствуйте купила самсунг А 32 6/128, сборка индонезийская, качество телефона не зависит от места сборки?
Показано 3 із 19 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Samsung Galaxy A32 полный обзор. Стоит ли покупать?
6 березня 2021150 106 переглядів
РАЗОЧАРОВАНИЕ от покупки Samsung Galaxy A32 за 20000 РУБЛЕЙ. Самсунг ТОПЧУТСЯ НА МЕСТЕ!
17 березня 202162 086 переглядів
Samsung Galaxy A32 СРАВНЕНИЕ С КОНКУРЕНТАМИ [Честный Обзор]
16 березня 202139 025 переглядів
SAMSUNG GALAXY A32 5G РОЗПАКУВАННЯ ТА ОГЛЯД ТЕСТ В ІГРАХ PUBG ТА World of Tanks Blitz
26 вересня 2023206 переглядів
SAMSUNG GALAXY A72, сравнение Galaxy A32, A52 [Честный Обзор]
11 квітня 20219 882 перегляда
Samsung Galaxy A32 или Xiaomi Redmi Note 10? Что выбрать в 2021 году?
16 червня 20216 589 переглядів
Обзор Samsung Galaxy A32 4G, не топовой Галактики
11 жовтня 20211 166 переглядів
Samsung Galaxy A32 Стоит ли покупать? Обзор Распаковка Тест Камера Игры
13 вересня 2021507 переглядів
Распаковка Samsung Galaxy A32
25 січня 2022134 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 VS Samsung Galaxy A32! Большое Сравнение Камер
1 червня 2021227 переглядів
Вся правда о Samsung Galaxy a32. Полный обзор.
19 березня 20217 194 перегляда
Samsung Galaxy A32
11 лютого 202116 258 переглядів
Samsung Galaxy A32
11 червня 202110 067 переглядів
Samsung Galaxy A32 | Galaxy A32 | , ..
3 квітня 202124 215 переглядів
: Samsung Galaxy A32/52/72
17 березня 202134 847 переглядів
Samsung Galaxy A32 - обзор, распаковка, тест камер
20 березня 202117 305 переглядів
Galaxy A32, A52 и A72 - Какой Samsung купить?
7 квітня 20211 202 105 переглядів
Samsung Galaxy A32 4G
18 березня 20212 587 переглядів
| | SAMSUNG GALAXY A32
6 червня 20216 818 переглядів
Обзор Samsung Galaxy A32 4/64GB (A325F)
24 березня 202117 841 перегляд
Samsung Galaxy A32. . . 2021? ?
1 березня 20213 169 переглядів
Samsung Galaxy A32 - , / Galaxy A32 / Galaxy A3 2021
6 березня 20216 415 переглядів
SAMSUNG GALAXY A32. , .
1 травня 202140 583 перегляда
"" "". Samsung Galaxy A32?
24 травня 20215 319 переглядів
Samsung Galaxy A32 Review || In Telugu ||
10 березня 2021166 826 переглядів
Samsung galaxy A32 unboxing Telugu
6 березня 202123 178 переглядів
Samsung Galaxy A32 review Telugu
14 березня 202123 665 переглядів
TOUR + UNBOXING DAS MINHAS CAPINHAS NOVAS DA SHOPEE | SAMSUNG GALAXY A32 4g
17 січня 202320 542 перегляда
GALAXY A32: UNBOXING - REASONS TO BUY SAMSUNG GALAXY A32 | FEATURES AND BENEFITS - MUST WATCH :)
2 квітня 20213 858 переглядів
Samsung Galaxy A32 Unboxing & first impression|galaxy a32 honest review|galaxy a32 price|
24 червня 2021564 перегляда
Samsung Galaxy A32 Unboxing & First Impressions! Super Solid $300 Mid-Ranger (2021)
19 березня 20211 027 переглядів
One UI 4.1 Android 12 for Samsung Galaxy A32 is here!
4 липня 20224 538 переглядів
Samsung Galaxy A 32 Review Unboxing | @inspiremobile6482
8 жовтня 2022394 перегляда
Samsung Galaxy A32 5G Unboxing & price in ethiopia full specification
19 грудня 20221 119 переглядів
Samsung galaxy A32|A32 unboxing|A32 5G
10 липня 2021571 перегляд
Android 13 is finally here for Samsung Galaxy A32 4G LTE
6 травня 20232 131 перегляд
Samsung Galaxy A32 Unboxing and Quick Look | Feels Like New!
22 липня 2022194 перегляда
Samsung Galaxy A32 - Review After 2 Years | Still Worth it in 2023? | (But Only 1 Problem!)
9 березня 20232 757 переглядів
Unboxing Samsung galaxy a32 || Dual-SIM SM-A326B/DS Network Compatibility
8 вересня 2021364 перегляда
آنباکس و بررسی سامسونگ گلکسی ای 32 | Samsung Galaxy A32 Unboxing & Review
30 листопада 2021206 переглядів
آنباکس و بررسی سامسونگ گلکسی ای 32 | Samsung Galaxy A32 5G Unboxing & Review
1 грудня 2021331 перегляд
Samsung Galaxy A32 5G in Late 2022
25 листопада 2022391 перегляд
Samsung Galaxy A32 Unboxing |Best Camera for YOUTUBE SHORTS
3 листопада 2021409 переглядів
Leo Ko Chordiya+Unboxing Samsung galaxy A32
6 лютого 2022184 354 перегляда
Galaxy A32: Official Unboxing | Samsung
30 березня 2021213 переглядів
Samsung Galaxy A32 Awesome Black Unboxing
20 червня 20213 403 перегляда
Unboxing Ring light ll Ring light spotlight Steady120 ll Samsung Galaxy A32
31 жовтня 2021274 перегляда
unboxing samsung galaxy A32 |accessories, speaker bluetooth q5, sticker, school supplies, etc
13 лютого 2022547 переглядів
Redmi 10 vs Samsung Galaxy A32 (6GB) - Speed Test & Comparison! (Mediatek G88 vs G80)!
7 вересня 20211 072 перегляда
Samsung Galaxy A32 Unboxing | Hands-On, Design, Unbox, Video test Display, Camera Test
15 березня 20212 819 переглядів
Samsung Galaxy A32 Unboxing | Hands-On, Design, Unbox, Video test Display, Camera Test
15 березня 20212 245 переглядів
Samsung Galaxy A32 Unboxing: Purple!
26 травня 20211 825 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G Quick Review Urdu/Hindi
19 березня 2021839 переглядів
SAMSUNG GALAXY A32 UNBOXING
24 серпня 2021915 переглядів
Samsung Galaxy A32 vs Samsung Galaxy A33: Display, Performance, Camera Comparison & Battery
14 квітня 202277 181 перегляд
Galaxy A32 5G: Virallinen Unboxing | Samsung
25 березня 2021448 переглядів
Vivo Y70s VS Samsung Galaxy A32 5G || Full Comparison
30 січня 2021334 перегляда
Samsung View Cover for Samsung Galaxy A32 - Original White Samsung Case Review (Smart S View Cover)
28 червня 20213 951 перегляд
Galaxy A32 5G: Officiel Unboxing | Samsung
25 березня 2021101 перегляд
Samsung Galaxy A32 5G Unboxing and Hands On
26 квітня 20222 738 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G Unboxing and Hands On
26 квітня 20223 135 переглядів
Samsung Galaxy M32 vs Samsung Galaxy A32 - OFFICIAL SPECIFICATIONS Comparison
21 червня 20211 712 переглядів
Samsung Galaxy A72 i Galaxy A32 5G. Unboxing
24 березня 202113 624 перегляда
Samsung Galaxy A32 u mnie, nowe info o A72, iPhone 13 oraz Starlink | Robert Nawrowski
17 лютого 202111 506 переглядів
Galaxy A32 5G. Przedziwny...
18 квітня 202123 886 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G No nie do końca... | Recenzja
20 липня 20211 221 перегляд
Samsung Galaxy A32 5G vs OPPO Reno 5 5G ❗❗❗ | Speed Test | Dimensity 720 vs Snapdragon 765g
22 травня 2021917 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G Najtaszy Samsung z 5G | Pierwsze chwile
3 травня 20211 158 переглядів
Redmi Note 9T vs Samsung Galaxy A32 5G | Speed Test | MediaTek Dimensity 800u vs Dimensity 720
29 травня 2021780 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G Najtańszy Samsung z 5G | Pierwsze chwile
3 травня 20211 830 переглядів
Redmi Note 9T vs Samsung Galaxy A32 5G ❗❗❗ | Speed Test | MediaTek Dimensity 800u vs Dimensity 720
29 травня 2021902 перегляда
Motorola Moto g 5G plus vs Samsung Galaxy A32 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 765 vs Dimensity 720
1 червня 20211 373 перегляда
Samsung Galaxy A32 5G vs Realme 8 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Dimensity 720 vs Snapdragon 720G
14 червня 20211 875 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G - test budżetowego 5G
3 квітня 20213 353 перегляда
Recenzja Samsung Galaxy A32 5G – jeden z najtańszych z 5G, ale czy najlepszy?
1 серпня 20215 860 переглядів
Najtańszy model Samsunga z 5G! Recenzja: Samsung Galaxy A32 5G
10 березня 202125 669 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G Recenzja - najpiękniejszy Samsung (z tyłu) | Robert Nawrowski
22 лютого 2021208 557 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Dimensity 720 vs Snapdragon 732G
7 травня 20212 719 переглядів
Motorola Moto G50 vs Samsung Galaxy A32 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 480 vs Dimensity 720
7 липня 20212 707 переглядів
SAMSUNG Galaxy A32 5G! Obejrzyj przed zakupem! Czy warto? Recenzja
17 червня 202128 457 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G - recenzja, test i opinia
23 квітня 202182 702 перегляда
❗️НЕ ПОКУПАЙТЕ ЭТО — Samsung A32❗️
28 березня 2021261 637 переглядів
Samsung A72 vs Samsung A52 vs Samsung A32 Обзор и сравнение - Какой Samsung выбрать в 2021?
28 березня 20219 492 перегляда
Samsung Galaxy A22 против Samsung Galaxy A32 | Камеры, дисплей, и все отличия!
1 серпня 20218 750 переглядів
ТОП смартфонов 2021 до $250 | Лучшие бюджетные смартфоны 2021 года
10 травня 20214 139 переглядів
Samsung Galaxy A32 Огляд - Що нового?
26 березня 20211 705 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A32
Ціни на Samsung Galaxy A32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A32 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 287 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A32 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 737 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 599 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G80, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 8 999 грн.
6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 8 890 грн.
6.39 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод
від 7 650 грн.
6.4 ", 411 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 182 г
від 7 556 грн.
6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 6 299 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 6 199 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 8 402 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 6 499 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 6 835 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4820 мАгод, 215 г
від 8 139 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: бездротова, fast charge, 4520 мАгод, 206 г