Смартфон Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ (SM-G780GLVHSEK)
Відео 62Фото 37 | Очікується у продажу 11 282 грн. Злегка спрощена версія флагмана Samsung Galaxy S20 «з любов'ю до фанатів». Саме так — приставка FE в розгорнутому неймінгу моделі розшифровується як Fan Edition. Щодо «заліза» тут усе чудово — смартфон працює під керівництвом топового чипсета Exynos 990, має 8 ГБ ОЗП і 256 ГБ місця у вбудованому накопичувачі UFS 3.0. Екран пристрою займає проміжну розмірну сітку між традиційним S20 і моделлю великого калібру S20+. Його розтягли по діагоналі на 6.5 дюймів. Підкладкою для дисплея послужила матриця Super AMOLED 2 з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і адаптивною частотою оновлення 120 Гц. У верхньому сегменті екрана видніється виріз у стилі Infinity O під потреби об'єктива 32 МП фронталки. Samsung Galaxy S20 FE 256GB оснащується трьома модулями основної камери: ведучим датчиком з...ображення на 12 МП, надширококутним об'єктивом на 12 МП і телеоб'єктивом з роздільною здатністю 8 МП. Також смартфон озброїли підекранним сканером відбитка пальців, портом USB-C, модулем NFC, Bluetooth 5.0 і Wi-Fi 6, «завезли» йому підтримку звуку Dolby Atmos і Dolby Digital Plus. Роз'єму для навушників апарат не удостоївся. Працює мобільний гаджет під управлінням Android 10 з фірмовою оболонкою One UI 2.5. Акумуляторна батарея моделі ємністю 4500 мАгод заряджається в прискореному темпі на показниках потужності до 25 Вт. Насамкінець необхідно відмітити велику кількість строкатих забарвлень і захист від вологи корпусу смартфона за стандартом IP68. |
Злегка спрощена версія флагмана Samsung Galaxy S20 «з любов'ю до фанатів». Саме так — приставка FE в розгорнутому неймінгу моделі розшифровується як Fan Edition. Щодо «заліза» тут усе чудово — смартфон працює під керівництвом топового чипсета Exynos 990, має 8 ГБ ОЗП і 256 ГБ місця у вбудованому накопичувачі UFS 3.0. Екран пристрою займає проміжну розмірну сітку між традиційним S20 і моделлю великого калібру S20+.
Його розтягли по діагоналі на 6.5 дюймів. Підкладкою для дисплея послужила матриця Super AMOLED 2 з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і адаптивною частотою оновлення 120 Гц. У верхньому сегменті екрана видніється виріз у стилі Infinity O під потреби об'єктива 32 МП фронталки. Samsung Galaxy S20 FE 256GB оснащується трьома модулями основної камери: ведучим датчиком зображення на 12 МП, надширококутним об'єктивом на 12 МП і телеоб'єктивом з роздільною здатністю 8 МП.
Також смартфон озброїли підекранним сканером відбитка пальців, портом USB-C, модулем NFC, Bluetooth 5.0 і Wi-Fi 6, «завезли» йому підтримку звуку Dolby Atmos і Dolby Digital Plus. Роз'єму для навушників апарат не удостоївся. Працює мобільний гаджет під управлінням Android 10 з фірмовою оболонкою One UI 2.5. Акумуляторна батарея моделі ємністю 4500 мАгод заряджається в прискореному темпі на показниках потужності до 25 Вт. Насамкінець необхідно відмітити велику кількість строкатих забарвлень і захист від вологи корпусу смартфона за стандартом IP68.
4 6 6 9 |
Екран 120грц
Стереозвук Вологозахист Виробничість Немає Артем Продан: користуюся Samsung Galaxy S20 FE 256GB/8GB кілька місяців |
Купив телефон 2021 року на процесорі Snapdragon, в ньому відсутні косяки моделі на Exynos, типу перегріву та підвисань в іграх. Батарея тримає цілком нормально, на кілька годин ігор вистачає, а якщо не грати, то і на пару днів вистачить при тому, що енергозбереження не користуюся Потужний процесор, якість зборки (нічого не люфтить і не скрипить), відмінна камера, вже наклеєна плівка, екран на 120 герц (топовий Apple зі своїми 90 герц, курить осторонь) Чи не виявив. користуюся Samsung Galaxy S20 FE 256GB/8GB кілька місяців |
Спочатку купила S20fe 8/128 з процесором exynos 990, сильно гріється, відключається при простих завданнях. Поміняла на S20fe 8/256 процесор Snapdragon 865, небо і земля, телефон супер, все круто. S20fe Snapdragon865 все чудово. S20fe Exynos 990 гріється, батарея відлітає. користуюся Samsung Galaxy S20 FE 256GB/8GB менше місяця |
Модификації Samsung Galaxy S20 FE
Ціни на Samsung Galaxy S20 FE |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ | від 12 446 грн. | 21 пропозиція | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 6 ГБ / 5G | від 17 318 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ | від 15 394 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung Galaxy S20 FE 128 ГБ / 8 ГБ / 5G | від 12 446 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy S20 FE 256 ГБ / 8 ГБ / 5G | від 21 900 грн. | 5 пропозицій |
Snapdragon
Тільки на ексіносі неберіть