Холодильник Samsung RS68A884CB1 чорний (RS68A884CB1/EF)
Відео 1Фото 12 |
Samsung RS68A884CB1 чорний |
|
Морозилка може працювати як холодильне відділення.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RS68A884CB1 чорний
Усі ціни 12 →Холодильник Samsung RS68A884CB1 | 91 926 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS68A884CB1 | 69 999 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS68A884CB1 | 90 470 грн. |
Samsung RS68A884CB1 | 75 180 грн. |
Холодильник із морозильною камерою Samsung RS68A884CB1 | 72 599 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →