USB-флешка SanDisk Extreme Go 64 ГБ (SDCZ810-064G-G46)
SanDisk Extreme Go 64Gb
Колір
Об'єм
64 ГБ Інтерфейс підключення
USB 3.2 gen1 Швидкість читання даних
400 МБ/с Швидкість запису даних
240 МБ/с Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
метал Вушко для ремінця
Гарантія виробника
довічна гарантія Розміри
60x18x7 мм Офіційний сайт
shop.westerndigital.com Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021 Маркування виробника
SDCZ810-064G-G46
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
USB-флешка SanDisk 64GB Extreme Go Usb 3.2 Black (SDCZ810-064G-G46) Стандарт USB: USB 3.2 / Обсяг пам'яті: 64 GB / Максимальна швидкість читання, МБ / с: 400 / Максимальна швидкість запису, МБ / с: 240
Stylus.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
900 грн.
USB-флешка SanDisk 64GB Extreme Go Usb 3.2 Black (SDCZ810-064G-G46) Стандарт USB: USB 3.2 / Объем памяти: 64 GB / Максимальная скорость чтения, МБ/с: 400 / Максимальная скорость записи, МБ/с: 240
Цифра З нами 7 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
896 грн.
SanDisk 64 GB Extreme Go USB 3.2 Gen 1 (SDCZ810-064G-G46) Флешка SanDisk 64 GB Extreme Go USB 3.2 Gen 1 (SDCZ810-064G-G46)
AKS.ua З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
943 грн.
USB флеш накопичувач SanDisk 64GB Extreme Go USB 3.2 (SDCZ810-064G-G46) 64 Gb, USB 3.2, пластик
Q-techno.com.ua З нами 4 роки (Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
1 051 грн.
Накопитель SanDisk 64GB USB 3.2 Extreme Go SDCZ810-064G-G46 Накопитель SanDisk 64GB USB 3.2 Extreme Go
Comtrading.ua З нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
843 грн.
Відеоогляди
1TB Sandisk SSD Extreme GO Portable - FREE 2-Year Recovery software + Benchmarks!
30 липня 2023 10 855 переглядів
All you need to know about SANDISK Extreme GO Portable SSD 4TB
27 грудня 2023 112 переглядів
SanDisk 1TB Extreme Go SSD - Review and Detailed Look
11 липня 2023 3 268 переглядів
SanDisk Extreme Go and SanDisk Extreme PRO #FlashDrive #MemoryDisk #ThumbDrives #MemoryCard #SanDisk
4 березня 2021 1 408 переглядів
Costco Unboxing SanDisk 1TB Extreme Go Portable SSD
21 серпня 2023 1 031 перегляд
sandisk extreme go 3.1 teardown scdz800
24 березня 2023 314 переглядів
SanDisk Extreme Pro and extreme go flash drives hands on experience
9 березня 2017 34 230 переглядів
Модификації SanDisk Extreme Go Динаміка цін на SanDisk Extreme Go 64 ГБ
Мінімальна Середня Максимальна