USB-флешка SanDisk Extreme Go 256 ГБ (SDCZ810-256G-G46)
Відео 7Фото 5 |
SanDisk Extreme Go 256Gb |
|
Елегантний, ергономічний та високопродуктивний USB Flash накопичувач ємністю 256 Гб у металевому корпусі з висувним роз'ємом та швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, які цінують надійність та вважають час важливим ресурсом. Відрізняється стабільно високою швидкістю читання/запису, що сягає 400/240 Мбайт/с.
Допоможе в перенесенні або зберіганні значних обсягів різного цифрового контенту. Завдяки високій швидкості введення-виведення ідеально підійде для ситуацій, в яких необхідна оперативність. Записати на накопичувач SanDisk Extreme Go 256 ГБ відеофайл UltraHD/4K-роздільної здатності об'ємом 4 Гб можна менше ніж за 20 сек, а 300 фотографій копіюються менше 10 сек (за умови, що порт ПК або ноутбука підтримує USB 3.2).
Чорно-сріблястий металевий корпус має стильний зовнішній вигляд, який добре поєднується з аксесуарами бізнес-класу. Гарантується повна сумісність із попередньою версією інтерфейсу USB 2.0 (швидкість буде обмежена до 30 Мбат/с). Завдяки висувній конструкції USB-роз'єм захищений, коли накопичувач не використовується. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дає можливість надійно захистити конфіденційні дані 128-бітним AES-шифруванням з паролем. SanDisk RescuePRO Deluxe дозволить швидко відновити випадково віддалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Extreme Go 256 ГБ
Усі ціни 42 →USB-флешка SanDisk 256GB Extreme Go Usb 3.2 (SDCZ810-256G-G46) | 2 203 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Extreme Go Usb 3.2 (SDCZ810-256G-G46) | 2 199 грн. |
USB флеш накопитель SanDisk 256gb Extreme Go usb 3.2 (sdcz810-256g-g46) | 2 170 грн. |
SanDisk Extreme Go 256GB USB 3.2 (SDCZ810-256G-G46) | 2 060 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB Extreme Go USB 3.2 (SDCZ810-256G-G46) | 2 282 грн. |
Модификації SanDisk Extreme Go
Ціни на SanDisk Extreme Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Go 64 ГБ | від 835 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Go 128 ГБ | від 1 257 грн. | 41 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Go 256 ГБ | від 1 913 грн. | 43 пропозиції |