Кухонний ніж Fissman Fujiwara 2817
Фото 6 |
Fissman Fujiwara 2817 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fujiwara 2817
Ніж сантоку Fissman Fujiwara 18 см сталь AUS-6 (2817) | 1 061 грн. |
Нож сантоку Fissman Fujiwara 18 см сталь AUS-6 (2817) | 1 061 грн. |
Нож-сантоку Fissman Fujiwara 18 см 2817 | 1 066 грн. |
Ніж сантоку Fissman Fujiwara з лезом з нержавіючої сталі 18см (2817) | 1 175 грн. |
Кухонний ніж сантоку Fissman Fujiwara з лезом з нержавіючої сталі 18 см (2 | 1 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →