Кухонний ніж Satake Satoru 803-656
Фото 4 |
Satake Satoru 803-656 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Satoru 803-656
Усі ціни 7 →Кухонный японский нож Сантоку 135 мм Satake Satoru (803-656) 803-656 | 1 399 грн. |
Кухонний японський ніж Сантоку 135 мм Satake Satoru (803-656) | 1 399 грн. |
Кухонный японский нож Сантоку 135 мм Satake Satoru (803-656) 803-656 | 1 399 грн. |
Японський ніж Santoku Satake Satoru (803-656) | 1 399 грн. |
Кухонний японський ніж Сантоку 135 мм Satake Satoru (803-656) | 1 399 грн. |
Японський ніж Santoku Satake Satoru (803-656) | 1 679 грн. |
Кухонний японський ніж Сантоку 135 мм Satake Satoru (803-656) | 1 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →