Кухонний ніж Tramontina Nygma 23685/107
Відео 1Фото 5 |
Tramontina Nygma 23685/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Nygma 23685/107
Усі ціни 13 →Ніж Сантоку Tramontina Nygma 17.8 см (23685/107) | 1 191 грн. |
Нож Сантоку Tramontina Nygma 17.8 см (23685/107) | 1 191 грн. |
Нож Tramontina Nygma 17,8 см 23685/107 | 1 251 грн. |
Нож TRAMONTINA NYGMA Санток 178мм (23685/107) 23685/107 | 1 025 грн. |
Tramontina Nygma (23685/107) | 1 190 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →