Кухонний ніж Fissman Magnum 12460
Фото 6 |
Fissman Magnum 12460 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magnum 12460
Усі ціни 7 →Ніж Fissman Magnum сантоку 18 см (12460) | 975 грн. |
Нож Fissman Magnum сантоку 18 см (12460) | 975 грн. |
Нож сантоку Fissman Magnum 18 см 12460 | 980 грн. |
Ніж сантоку Fissman Magnum 18 см 12460 | 975 грн. |
Ніж сантоку Fissman Magnum з лезом з нержавіючої сталі 30.5х4.5х0.2см (124 | 1 083 грн. |
Ніж сантоку 18 см Magnum Fissman 12460 | 963 грн. |
Кухонний ніж сантоку Fissman Magnum з лезом з нержавіючої сталі 15 см (124 | 1 050 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →