Кухонний ніж Giesser Prime 218269 wwl 18
Giesser Prime 218269 wwl 18 |
|
Пластикова ручка із антибактеріальним покриттям Sanitized Silver.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Prime 218269 wwl 18
Усі ціни 8 →Ніж японський Санток 180 мм Giesser PrimeLine (218269 wwl 18) | 1 149 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм Giesser PrimeLine (218269 wwl 18) 218269 wwl 1 | 1 149 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм Giesser PrimeLine (218269 wwl 18) | 1 149 грн. |
Ніж японський Санток 180 мм Giesser PrimeLine (218269 wwl 18) | 1 199 грн. |
Японський ніж Santoku Giesser PrimeLine (218269 wwl 18) | 1 199 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →