Літня шина Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V
Усі ціни 14 →Sava INTENSA HP 2 195/65 R15 91V (9031317485) | 3 890 грн. |
SAVA Літня шина SAVA Intensa HP2 195/65R15 91V | 2 408 грн. |
Літня шина SAVA Intensa HP2 195/65R15 91V | 2 405 грн. |
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V | 2 510 грн. |
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V 100620 | 2 635 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V
Ціни на Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H | від 3 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V | від 2 405 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →