Розетка Schneider Asfora EPH2900269 бежевий
Schneider Asfora EPH2900269 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH2900269 бежевий
Розетка одномісна Schneider Asfora бронза із заземленням EPH2900269 | 141 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Бронза Asfora Schneider Electric, EPH2900269 | 143 грн. |
Розетка із заземленням Asfora із захисними шторками бронза АБС [EPH2900269 | 146 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH2900269
Ціни на Schneider Asfora EPH2900269 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH2900269 бежевий | від 141 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH2900271 графіт | від 106 грн. | 13 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2900261 сріблястий | від 141 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2900262 сірий | від 141 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →