Розетка Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка
Відео 1Фото 2 |
Schneider Sedna SDN3000123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка
Розетка со шторками Schneider Sedna с/заз сл.к. SDN3000123 | 177 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna слонова кістка із заземленням SDN3000123 | 177 грн. |
Розетка з ЗК і шторками Слонова кістка Sedna Schneider Electric, SDN300012 | 171 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Sedna SDN3000123
Ціни на Schneider Sedna SDN3000123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3000168 бронзовий | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000121 білий | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN3000170 графіт | від 193 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000123 слонова кістка | від 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3000160 сірий | від 193 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →